Trasa autobusu 236 - Bus 236: Leboszowice Las => Knurów Szpitalna - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Przystanki autobusowe
- 1 - Leboszowice Las
- 2 - Leboszowice
- 3 - Pilchowice Szkolna
- 4 - Pilchowice Szpital
- 5 - Pilchowice Ośrodek Zdrowia
- 6 - Pilchowice Ośrodek Zdrowia [nż]
- 7 - Pilchowice Dolnej Wsi
- 8 - Pilchowice Dolnej Wsi [nż]
- 9 - Wilcza Skrzyżowanie
- 10 - Wilcza Poczta
- 11 - Wilcza Kościół
- 12 - Wilcza Szkoła
- 13 - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe
- 14 - Wilcza Polna
- 15 - Wilcza Polna [nż]
- 16 - Kuźnia Nieborowska Skrzyżowanie
- 17 - Krywałd Przejazd Kolejowy [nż]
- 18 - Krywałd Rybnicka
- 19 - Knurów Wilsona
- 20 - Knurów Szkoła